Skontaktuj się z nami

Gorzów Wielkopolski
Siedziba firmy

ul. Podmiejska-Boczna 16,
66-400 Gorzów Wlkp.
T.: +48 95 7320055
E.: info@gotech.pl

Jak dojechać
Prezes
Mariusz Batura

M: +48 601 735 996
E:  m.batura@gotech.pl

Przewodniczący Rady Nadzorczej
Stefan Piosik

M +48 601 735997
E:  info@gotech.pl

Członek Zarządu Dyrektor Operacyjny
Janusz Fromm

T:  +48 609 470918
E: j.fromm@gotech.pl

Główna Księgowa
Teresa Bielecka

T:  +48 798 891219
E:  t.bielecka@gotech.pl

Kadry
Wioletta Piątek

T: +48 95 7320055 w. 27
E: w.piatek@gotech.pl

 

Dyrektor ds. Montażu
Tomasz Kos

M: +48 517 326385
E:  t.kos@gotech.pl

Budownictwo Przemysłowe
Czesław Pokaczajło

M: +48 607 652319
E:  hale@gotech.pl

Budownictwo Przemysłowe
Paweł Krajewski

M: +48 508 543910
E:  p.krajewski@gotech.pl

Nowe Czarnowo
Zakład Produkcyjny

Dolna Odra, Nowe Czarnowo 80,
74-105 Nowe Czarnowo
T.: +48 91 3111530
E.: dolnaodra@gotech.pl

Jak dojechać
Dyrektor Oddziału
Janusz Dziedzic

M: +48 601 735998
E:  j.dziedzic@gotech.pl

Dyrektor Techniczny
Jarosław Misiak

M: +48 601 911238
E:  j.misiak@gotech.pl

Sekretariat
Paulina Major

T: +48 517 326 503
E: dolnaodra@gotech.pl

Kadry
Ewa Ławińska

T: +48 91 3111530 w.27
E: e.lawinska@gotech.pl

Kierownik Działu Ofertowania
Katarzyna Tabisz

M: +48 601 575634
E:  k.tabisz@gotech.pl

Kierownik Handlowy
Łukasz Muńko

M: +48 512 158765
E:  l.munko@gotech.pl

Główny Specjalista ds. BHP i PPOŻ.
Robert Misztal

M: +48 517 326472
E:  r.misztal@gotech.pl

Główny Spawalnik
Szymon Madera

M: +48 508 518 470
E:  s.madera@gotech.pl

GOTECH Sp. z o.o., 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Podmiejska-Boczna 16.
KRS: 0000171772  NIP: 5992107027   REGON: 210421093
Facebook
LinkedIn
Youtoube