Nasze aktualności

06 wrz 2023 / Hale ... nie tylko przemysłowe

 

 
 
W regionie i w samym Gorzowie Wlkp. można napotkać wiele hal produkcyjnych czy magazynowych, których GOTECH był generalnym wykonawcą. Jest to jedna z specjalizacji naszej firmy potwierdzonej wieloletnim doświadczeniem na rynku.
 
W miniona niedzielę, w Skwierzynie: nastąpiło uroczyste otwarcie innej hali. Gotech wybudował pełnowymiarową, 2000 m2 hale sportową wraz z zapleczem sanitarnym, widownią i salami fitness. Projekt stanowił dla nas wyzwanie, musiał spełniać wymogi nie tylko szkolne, ale i pięciu różnych federacji sportowych.
 
Hala Sportowa „Kasztanówka” w Skwierzynie. Inwestor Gmina Skwierzyna

24 lip 2023 / Ruszyła przebudowa Komedy Wojewódzkiej PSP w Gorzowie Wlkp.

 

Pracami rozbiórkowymi rozpoczęliśmy rozbudowę Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wlkp. GOTECH jako Generalny Wykonawca przeprowadzi kompleksową przebudowę obiektu w wyniku której, w miejsce wyburzonego obiektu, powstanie nowoczesny trzykondygnacyjny budynek biurowy.

 

Więcej informacji i zdjęć na stronie inwestora: LINK

 

 

18 maj 2023 / GOTECH przebuduje budynek Straży Pożarnej w Gorzowie

 

W dniu 16.05.2023 GOTECH Podpisał umowę na nowe zadanie: „Rozbudowa i przebudowa budynku KW PSP w Gorzowie Wlkp.”.

Główne elementy inwestycji obejmują:

• rozbiórkę istniejącego dwukondygnacyjnego budynku biurowego,
• przebudowę południowej części dwukondygnacyjnego budynku biurowego,
• budowę nowego trzykondygnacyjnego budynku biurowego i jego połączeniu funkcjonalne, przestrzenne i infrastrukturalne z istniejącymi budynkami (w tym głównie z istniejącym trzykondygnacyjnym budynkiem),
• przebudowę przyłączy do sieci zewnętrznych i instalacji zewnętrznych,
• wykonanie nowego zagospodarowania placu

Planowany zakończenie wykonania przedmiotu Umowy przewidziano w terminie do 31.10.2025 r.

Inwestycja jest realizowana w ramach „Programu modernizacji Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Ochrony Państwa w latach 2022–2025”.

 

21 kwi 2023 / Dokończymy budowę stacji dializ w Gorzowie

Po wygranym przetargu GOTECH przejął budowę nowej  stacji dializ w Wielospecjalistycznym Szpitalu Zespolonym w Gorzowie.

Będzie to nowy budynek usytułowany obok Ośrodka Radioterapii. Pomieści 33 stanowiska do dializ, z wydzielonymi strefami do hemodializy i dializy otrzewnowej. Sale będą mniejsze – na osiem stanowisk. - To będzie najnowocześniejsza stacja dializ w kraju.

GOTECH Ma już doświadczenie przy inwestycjach szpitalnych . W 2022 roku zakończyliśmy budowę Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej w szpitalu w Gorzowie, a w 2020 przebudowę Oddziału Kliniki Chirurgii Klatki Piersiowej i Transplantacji w Szczecinie (Zdunowo). video

 

18 kwi 2023 / GOTECH - czyste powietrze

 

KGHM  niemal całkowicie wyeliminuje emisje arsenu i rtęci w Hucie Miedzi Legnica. Osiągnie to dzięki nowej Instalacji Oczyszczania Gazów Poprocesowych SOLINOX. Za zaprojektowanie i wykonanie instalacji odpowiada spółka z Grupy Kapitałowej KGHM, Bipromet.. Obecnie trwa rozruch technologiczny.

GOTECH był głównym podwykonawcą Bipromet  w zakresie: montażu konstrukcji stalowej, montażu kanałów spalin i montażu urządzeń technologicznych.

Więcej o inwestycji pod linkiem

 

 

13 kwi 2023 / Hala sportowa w Skwierzyna

 

Dnia 9 lutego 2022 GOTECH podpisał kontrakt na wybudowanie hali sportowej na ponad 2 tyś m2. Zapraszamy na stronę Inwestora Miasta Królewskiego Skwierzyna, aby obejrzeć galerię przedstawiającą postęp prac na budowie.

https://www.skwierzyna.pl/pl/news/budowa-hali-sportowej-w-obiektywie

09 wrz 2022 / Wind Energy Hamburg 2022

„W dniach 27. - 30. września 2022 bierzemy udział w misji gospodarczej na targi Wind Energy Hamburg 2022.

Wyjazd organizowany jest przez Centrum Inicjatyw Gospodarczych Urzędu Marszałkowskiego i finansowany jest z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego

na lata 2014-2020, projekt pod nazwą ”Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki, Pomorze Zachodnie- Ster na Innowacje”.”.

23 gru 2020 / GOTECH wychodzi ze szpitala

Właśnie zakończyliśmy przebudowę części pomieszczeń budynku Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego na potrzeby Kliniki Chirurgii Klatki Piersiowej i Transplantacji w Szczecinie (Zdunowo).

 

Dzięki temu przedsięwzięciu  Oddział będzie mógł  w bardziej komfortowych warunkach hospitalizować swoich pacjentów. To ich bezpieczny powrót do zdrowia jest tu najważniejszy.

Po pracach wyburzeniowych ( wyburzono m.in. nie wykorzystywany blok operacyjny)  uzyskano  5 łóżkowe sale chorych wyposażone w infrastrukturę techniczną i gazów medycznych. Każda  z sal posiada własną łazienkę.  Oddział  dysponuje po remoncie 56 łózkami, w tym 15 transplantacyjnymi. Prace obejmowały również  nową dyżurkę pielęgniarek, gabinet zabiegowy, lekarski oraz pomieszczenia socjalne , techniczne i pomocnicze.  Zmodernizowano również ciągi komunikacyjne dostosowując je do obowiązujących obecnie standardów .  Przeniesiona została też pracownia scyntygrafii, aby jej pacjenci nie musieli każdorazowo przechodzić przez Oddział.  Przebudowa obejmował 1 824 m2.

Wideo:

Foto:

Gotech, Google Erth

 

Music:

Fanfare X by Alexander Nakarada

Link: https://filmmusic.io/song/4873-fanfare-x

License: https://filmmusic.io/standard-license

 

22 gru 2020 / 500 ton do zamontowania

GOTECH zawarł umowę  z firmą BIPROMET. Zadanie realizowane na terenie   KGHM Huta Miedzi „Legnica” obejmuje montaż prawie 500 ton konstrukcji stalowych oraz głównych urządzeń technologicznych:  4szt elektrofiltrów mokrych, wieży do usuwania rtęci i zbiorników technologicznych wraz z wyposażeniem. Z uwagi na konieczność równoległego montażu konstrukcji stalowej i urządzeń technologicznych zakres powierzonych prac wymaga ścisłej współpracy i koordynacji prac oraz dostaw elementów technologii. Zakończenie głównych prac montażowych przewidziano na koniec maja 2021r.

 

Realizacją zadania zajmie  się  dział Montażu GOTECH. Montaże  są naszą specjalnością od  dnia założenia firmy. To dział GOTECH z najdłuższą, 30 letnią tradycją. Posiada doświadczenie  w zakresie prac dla sektora energetyki  konwencjonalnej, gazowej, odnawialnej, nuklearnej oraz przemysłu chemicznego, paliwowego, hutniczego i przetwórstwa drewna.

 

Więcej informacji o tym zadaniu na stronie zleceniodawcy: https://www.bipromet.com.pl/pl/aktualnosci,24/122,podpisanie-umowy-z-gotech-montaz-konstrukcji-stalowych-oraz-urzadzen-technologicznych.html

Foto: BIPROMET

 

 

22 gru 2020 / Zdążyć przed gwiazdką czyli GOTECH ekspres

We wrześniu rzucono nam wyzwanie  „wybudować  pod klucz obiekt  o prawie 1000 m2 w zaledwie 3 miesiące”. Tempo ekspresowe, aby klienci Biedronki mogli zrobić świąteczne zakupy w nowym sklepie w Moryniu (powiat gryfiński w zachodniopomorskim) Hala sprzedaży, zaplecze magazynowe  i socjalne  oraz cała infrastruktura zewnętrzna.

Dobra organizacja  zespołu  GOTECH, koordynacja podwykonawców  i dostawców spowodowały to. Obiekt został ukończony, odebrany przez właściwe służby i oddany do użytkowania w terminie. Oczywiście szybka realizacja  nastąpiła z zachowania pełnych rygorów jakości w GOTECH. zapisanych w Zintegrowanym Systemie Zarządzania Jakością ISO, wdrożonym i zaudytowanym w tym roku.

17 grudnia 2020 pierwsi klienci zostali obsłużeni w wybudowanym przez nas markecie.

 

21 gru 2020 / Umowa podpisana

GOTECH  został Generalnym Wykonawcą  Gorzowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Pomysłodawcą i administratorem tego projektu jest Gorzowski ośrodek Technologiczny (GOT).  W budynku przy ul. Targowej w Gorzowie  na powierzchni 2800 m2 powstanie nowoczesna przestrzeń  biurowa. GOT nie tylko udostępni przestrzeń i infrastrukturę, jako Park Naukowo Przemysłowy posiada duże doświadczenie w zdobywaniu środków unijnych na innowacyjne biznesy. Posiada również doświadczenie we współpracy z laboratoriami przemysłowymi i ośrodkami naukowymi, co umożliwia prowadzenie inwestycji w ramach środków  Badawczo Rozwojowych.

Dla nas jest to inwestycja szczególną. Od lat, jesteśmy członkami  Zachodniej Izby  Przemysłowo Handlowej oraz Lubuskiego Klastera Metalowego. To pracując w nich, widzimy potrzebę kreowania przyjaznej przestrzeni dla rozwoju biznesu. Widzimy również potrzebę pobudzania innowacji w regionie.

Mimo, że teren budowy nie został jeszcze fizycznie przekazany GOTECH już zaczął swoją pracę. Odbywają się spotkania zespołu roboczego i projektantów oraz inne przygotowania organizacyjne. Od dnia dzisiejszego  Mamy 14 miesięcy na realizacje tego zadania.

Umowa została podpisana przez obie strony w obecności Pana Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego  Jacka Wójcickiego oraz Pana Łukasza Marcinkiewicza – Prezesa Grupy Kapitałowej Inneko.

Więcej informacji o inwestycji i momencie podpisania umowy na: https://www.gorzow.pl/PL/3235/9416/Nowe_miejsce_do_rozwoju_przedsiebiorczosci/k/

13 maj 2020 / GOTECH a wiatraki morskie

Morska energetyka wiatrowa to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów gospodarki światowej. Inwestycje dokonywane w tym kierunku mogą być bardzo skuteczną odpowiedzią również na wyzwania stojące przed polską energetyką.

W ramach webinaru organizowanego przez szczecińską Kancelarię ZBROJA, Prezes GOTECH opowie o naszej 30 letniej przygodzie z sektorem energetyki od energetyki węglowa poprzez gaz, biomasę, energetykę jądrową po morską energetykę wiatrową.

Zapraszamy do obejrzenia zapisu tego wydarzenia  link  

15 lip 2019 / PREZENTACJA : Innowacyjna metoda spawania obrotowego

15 lip 2019 / OFERTA : Wykonanie konstrukcji cumowniczych dla fundamentów morskich wież wiatrowych. (Boatlanding)

Parametry:

Dzięki nowemu wyposażeniu – wypalarce  plazmowej jesteśmy w stanie wykonać cięcie i obróbkę rur o parametrach:

 • średnica minimalna 50 mm,
 • średnica maksymalna 1 m,
 • maksymalna wysokość 1,5 metra,
 • maksymalna długość 12 m,
 • maksymalny ciężar 9 ton,
 • Maksymalna grubość rury 60 mm (cięcie prostopadłe)
 • Zakres nachylenia osi palnika +90 do -120 stopni.

Materiały:

Wiele materiałów ze stali konstrukcyjnej i stali nierdzewnej.

 • rury
 • CHS, RHS, SHS,
 • profile typu H oraz typu U,
 • Blachy MS i STT.

Korzyści:

Połączenie  wypalarki plazmowej i innymi innowacyjnymi urządzeniami pozwala na:

 • skrócony czas produkcji,
 • dobrą jakość,
 • minimalizację błędów,
 • lepszą cenę.

 

Zakup urządzenia  współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014 – 2020.

15 lip 2019 / OFERTA : Obrotowe urządzenie do spawania Pierścieni.

Zastosowanie:

 • pierścienie skrzynkowe do platform morskich,
 • pierścienie teowe,
 • pierścienie dwuteowe.

Parametry:

 • średnica minimalna 3 metry,
 • średnica maksymalna 7 metrów,
 • maksymalna wysokość 1,5 metra,
 • maksymalny ciężar 12 ton,
 • kąt regulacji 0 -60 stopni.

Korzyści:

 • skrócony czas spawania,
 • dobra jakość,
 • minimalizacja błędów,
 • lepsza cena.

 

Projekt i zakup urządzenia  współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014 – 2020.

11 lip 2019 / Budowa CAPS w Social Mediach

Nasi koledzy: Patryk i Miłosz koordynują budowę hali przemysłowej dla firmy CAPS w Gorzowie Wielkopolskim. Kto by przypuszczał że proste zdjęcie szkieletu hali wywoła taki zasięg na portalu LinkedIn. Wszystko to dzięki dwóm komentarzom. Przedstawiciel inwestora potwierdził jakość naszych usług i pogratulował ekipie dobrej roboty. Drugim wpisem jest wpis naszego podwykonawcy, który już czeka, aby zgodnie z harmonogramem wejść na inwestycję z systemem oddymiania i doświetlania COLT.

Wszystko to dało rezultat 2 245 wyświetleń, co stanowi dziesięciokrotność naszych zasięgów na tym portalu.

Zapraszamy dośledzenia naszych prac na Facebook i LinkedIn. Odnośniki po prawej stronie www.

Dziękujemy, że jesteście z nami

01 lip 2019 / Jakie inwestycje lubi GOTECH?

Zapraszamy do lektury czerwcowego kwartalnika Konstrukcje Stalowe, a w nim, dyskusji redakcyjnej, w której uczestniczył na Prezes.

Tematem dyskusji były inwestycje przemysłowe wielkoskalowe.

 

Dyskunsja KS- plik pdf

05 paź 2018 / Udział w Targach i Konferencji WindEnergy Hamburg

Pod koniec września 2018 grupa pracowników Gotech-u brała udział w WindEnergy Hamburg, konferencji prowadzonej równolegle z Targami.

Targi w Hamburgu są największą imprezą wystawienniczą w Europie, poświęconą energetyce wiatrowej zarówno na lądzie jak i na morzu. Stanowią międzynarodowe miejsce spotkań i nawiązywania kontaktów biznesowych dla producentów, poddostawców, firm usługowych oraz dystrybutorów i odbiorców energii pozyskiwanej z wiatru.

Wśród tematów konferencji WindEnergy 2018 nie zabrakło dyskusji na temat globalnej transformacji energetyki. Sesja miała na celu połączyć decydentów i liderów branży, aby rozmawiać o tym, w jaki sposób branża wiatrowa może wnieść jeszcze większy wkład w gospodarkę, czystsze środowisko i bardziej zrównoważony system energetyczny, jednocześnie wspierając społeczności w całej Europie i poza nią.

Gotech od wielu lat działa w branży konstrukcji morskich (offshore), w tym szczególnie morskich platform wydobywczych i morskich farm wiatrowych. Stanowi to obecnie specjalizację firmy.

06 wrz 2018 / Sympozjum Energetyka Bełchatów 2018

Corocznym, ważnym wydarzeniem w branży energetycznej jest Konferencja Energetyka Bełchatów. W tym roku miało miejsce jubileuszowe, już XX Sympozjum. Nie mogło w nim zabraknąć przedstawicieli Gotech-u, którzy są w nim stałymi uczestnikami.

Honorowymi patronami wydarzenia byli między innymi Ministerstwo Energii oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Wrześniowa konferencja przyciąga corocznie ponad pół tysiąca uczestników oraz prawie stu wystawców.

Na tegorocznej konferencji rozważano kierunki rozwoju energetyki w Polsce w zależności od źródeł jej pozyskiwania. Równolegle trwała debata ciepłownicza o przyszłości polskiego ciepłownictwa w kontekście regulacji środowiskowych. Nie zabrakło również dyskusji na temat ochrony środowiska oraz innowacyjnych technologii chemicznych i biotechnologicznych w przemyśle energetycznym.

03 wrz 2018 / Spotkanie informacyjne w Gorzowie Wlkp. - "Prawo do przedsiębiorczości"

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 7 września 2018 roku w Hotelu Qubus, ul. Orląt Lwowskich 3, w Gorzowie Wielkopolskim.

W trakcie spotkania będzie możliwość, aby dowiedzieć się o ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm.

W spotkaniu udział weźmie m.in. Jadwiga Emilewicz, Minister Przedsiębiorczości i Technologii, Elżbieta Rafalska, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Andrzej Ziółkowski, Prezes Urzędu Dozoru Technicznego, Nina Dobrzyńska, Zastępca Prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Adam Andrzejewski, Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze.

Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, gdzie eksperci z Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Banku Gospodarstwa Krajowego, Urzędu Dozoru Technicznego oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą do Państwa dyspozycji.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie: https://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/

11 cze 2018 / Udział w Targach Subcontracting 2018

Jak co roku w czerwcu – w Poznaniu - odbyły się Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING 2018. GOTECH brał w nich czynny udział, jako wystawca, a koordynatorem wspólnego stoiska był Lubuski Klaster Metalowy.

Wydarzenie zorganizowane zostało równolegle z największymi targami nowoczesnych technologii przemysłowych - targami przemysłowymi ITM Polska.

SUBCONTRACTING to okazja do zaprezentowania zakresu świadczonych usług oraz zawiązania współpracy z nowymi partnerami biznesowymi. Targi to też konferencje i debaty oraz spotkania ze specjalistami, działającymi w obszarze nowych technologii.

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i cenne rozmowy, które umożliwiły nam lepiej poznać Państwa oczekiwania!

 

20 kwi 2018 / GOTECH wspiera gorzowskich żużlowców

Sezon żużlowy w pełni!

Również w tym roku GOTECH, jako jeden ze sponsorów, wspiera rodzimy „czarny” sport, a nasi pracownicy, wiernie kibicują zawodnikom z trybun.

Gotech od lat jest członkiem Business Speedway Club – organizacji skupiającej przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne, które poprzez partnerską współpracę w obszarze biznesowym i społecznym przyczyniają się do rozwoju gorzowskiego żużla.

 

 

01 mar 2018 / Civil Nuclear Showcase 2018, Londyn

Pod koniec lutego (27-28 lutego 2018), w Londynie, miał miejsce Civil Nuclear Showcase, organizowany corocznie przez Departament Handlu Międzynarodowego Wielkiej Brytanii. Jako przedstawiciel ze strony GOTECH w wydarzeniu udział wziął Dyrektor ds. Montażu – pan Tomasz Kos.

Główne tematy, podejmowane podczas Konferencji skupione były wokół technologii i innowacji w zakresie energetyki nuklearnej, gospodarki odpadami, współpracą międzynarodową, aspektami finansowymi i prawnymi projektów branży nuklearnej.

Ważny element spotkania stanowiły bezpośrednie rozmowy między delegatami poszczególnych państw, również pozaeuropejskich.

26 lut 2018 / Cordenka – zakończenie prac fundamentowych przy rozbudowie zakładu

Zakończono ostatni etap prac fundamentowych rozbudowy istniejącego zakładu produkcyjnego Cordenka. 31 stycznia 2018 r. GOTECH oficjalnie podpisał z Inwestorem Protokół Odbioru Końcowego.

Cordenka, to spółka o kapitale niemieckim, mająca swój zakład w Gorzowie Wielkopolskim w strefie przemysłowej Stilonu. Spółka jest wiodącym producentem włókien technicznych, służących do impregnacji produktów oraz wykorzystywanych jako materiał wzmacniający na przykład do opon samochodowych.

Wartość całkowita inwestycji szacowna jest na 68 mln zł.

Cordenka zatrudnia ogółem 700 pracowników, w tym 140 w Gorzowie Wielkopolskim. Rozbudowa zakładu to nowe miejsca pracy dla mieszkańców Gorzowa i okolic.

18 sty 2018 / TPV Displays – Budowa hali magazynowo-produkcyjnej

TPV Displays Polska Sp. z o.o. jest producentem telewizorów LCD. Obecna już od ponad 10 lat w Gorzowie firma zdecydowała się na wybudowanie w tym mieście Centrum Dystrybucji, które będzie miało za zadanie prowadzenie obsługi klientów z całej Europy.

W Gorzowie Wielkopolskim powstanie magazyn o powierzchni ok. 30 172 m2 wraz z przyległym budynkiem socjalno-biurowym oraz infrastrukturą techniczną.

Planowane przekazanie inwestycji do użytkowania to lipiec 2018 r.

GOTECH, jako Generalny Wykonawca, zakończył już roboty przygotowawcze terenu do rozpoczęcia robót budowlanych. Trwają prace ziemne, polegające na makroniwelacji terenu, czyli przemieszczaniu mas ziemnych, wykopach i budowaniu nasypów. Kolejny etap prac stanowić będą robototy fundamentowe.

01 gru 2017 / Modernizacja Gimnazjum Nr 21 w Szczecinie

W październiku 2017 r. GOTECH podpisał z Gminą Miastem Szczecin umowę na wykonanie robót budowlanych pn. Modernizacja i przebudowa Gimnazjum Nr 21 w Szczecinie na potrzeby utworzenia w części budynku siedziby Centrum Psychologiczno Pedagogicznego.

Wykonano już między innymi prace, polegające na rozbiórce istniejących ścian działowych, schodów, demontażu instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, c.o.

Obecnie realizowane są roboty konstrukcyjne, związane z wykonaniem nowego szybu windowego, naświetli. Montowana jest również stolarka okienna oraz wykonywane są roboty na zewnątrz budynku.

Zakończenie prac przewiduje się na początek sierpnia 2018r.

27 paź 2017 / I Kongres Innowacji w Energetyce

26 października 2017 r. w Warszawie świętowano jubileusz 25-lecia Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska. Uroczystość poprzedził I Kongres Innowacji w Energetyce. Wydarzenie to skupiło kluczowych decydentów i liderów opinii tego sektora, a celem spotkania było stworzenie platformy do dyskusji na temat rozwoju Energetyki.

Na Kongresie wręczone zostały również odznaki „Zasłużony dla Energetyki”.

Mamy zaszczyt poinformować, że wśród odznaczonych znalazł się Prezes spółki GOTECH – Mariusz Batura.

     

21 wrz 2017 / Gala Finałowa Lubuskiego Lidera Biznesu

25 września w Pałacu Książęcym w Żaganiu odbyła się IX Gala Finałowa Lubuskiego Lidera Biznesu 2017. Uroczystość zorganizowana została przez Zachodnią Izbę Przemysłowo-Handlową, a patronat nad konkursem sprawowała Elżbieta Anna Polak, Marszałek Województwa Lubuskiego.

Lubuski Lider Biznesu to jeden z największych i najbardziej prestiżowych konkursów dla firm w województwie lubuskim. Miło nam poinformować, że GOTECH również w tym roku znalazł się wśród firm, wyróżnionych Certyfikatem.

20 wrz 2017 / Przebudowa budynku produkcyjnego dla Faurecii Leginca

Trwają prace nad przebudową budynku produkcyjnego dla Faurecii Legnica S.A. (2) w związku z montażem linii lakierniczych w Legnicy. GOTECH rozpoczął roboty w maju 2017. Planowany termin zakończenia prac: jesień 2017.

Zakres prac obejmuje między innymi: przebudowę i nadbudowę budynku techniczno-socjalno-biurowego, adaptację budynku magazynowego do potrzeb hali produkcyjnej, konstrukcję podsuwnicową, budowę zewnętrznej instalacji gazowej i wodociągowej.

09 sie 2017 / Przetargi - Dotacja UE

Tytuł Projektu: "Wdrożenie innowacji w ramach budowy zakładu innowacji technologicznych wraz z infrastrukturą techniczną w Nowym Czarnowie."

Cel projektu: Celem głównym przedsięwzięcia jest wzmocnienie pozycji konkurencyjnej firmy na europejskich rynkach. Projekt przyczyni się do zwiększenia innowacyjności oraz rozwoju zachodniopomorskiej gospodarki, jej unowocześnienia i poprawy.

Bezpośrednim rezultatem projektu będzie wprowadzenie innowacyjnej usługi polegającej na wykonaniu platform zewnętrznych do fundamentów morskich wież wiatrowych oraz usługę polegającą na wykonaniu konstrukcji cumowniczej do fundamentów morskich wież wiatrowych. Wprowadzona zostanie również innowacja procesowa polegająca na obrotowym spawaniu wielkogabarytowych konstrukcji stalowych wykorzystywanych w branży Offshore. Realizacja projektu przyczyni się również do wprowadzenia w przedsiębiorstwie innowacji marketingowej i organizacyjnej.

Wartość projektu: 12 414 070,20 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 3 532 459,00 PLN

 

 

Przetargi - Zobacz aktualne przetargi.

Rozwiń więcej
Facebook
LinkedIn
YouTube
0 Flares Facebook 0 LinkedIn 0 Filament.io 0 Flares ×