Nasze aktualności

09 Sie 2017 / Zobacz nowe przetargi

Przetargi: Aktualnie brak nowych przetargów - Zobacz archiwum.

01 Gru 2017 / Modernizacja Gimnazjum Nr 21 w Szczecinie

W październiku 2017 r. GOTECH podpisał z Gminą Miastem Szczecin umowę na wykonanie robót budowlanych pn. Modernizacja i przebudowa Gimnazjum Nr 21 w Szczecinie na potrzeby utworzenia w części budynku siedziby Centrum Psychologiczno Pedagogicznego.

Wykonano już między innymi prace, polegające na rozbiórce istniejących ścian działowych, schodów, demontażu instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, c.o.

Obecnie realizowane są roboty konstrukcyjne, związane z wykonaniem nowego szybu windowego, naświetli. Montowana jest również stolarka okienna oraz wykonywane są roboty na zewnątrz budynku.

Zakończenie prac przewiduje się na początek sierpnia 2018r.

27 Paź 2017 / I Kongres Innowacji w Energetyce

26 października 2017 r. w Warszawie świętowano jubileusz 25-lecia Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska. Uroczystość poprzedził I Kongres Innowacji w Energetyce. Wydarzenie to skupiło kluczowych decydentów i liderów opinii tego sektora, a celem spotkania było stworzenie platformy do dyskusji na temat rozwoju Energetyki.

Na Kongresie wręczone zostały również odznaki „Zasłużony dla Energetyki”.

Mamy zaszczyt poinformować, że wśród odznaczonych znalazł się Prezes spółki GOTECH – Mariusz Batura.

     

21 Wrz 2017 / Gala Finałowa Lubuskiego Lidera Biznesu

25 września w Pałacu Książęcym w Żaganiu odbyła się IX Gala Finałowa Lubuskiego Lidera Biznesu 2017. Uroczystość zorganizowana została przez Zachodnią Izbę Przemysłowo-Handlową, a patronat nad konkursem sprawowała Elżbieta Anna Polak, Marszałek Województwa Lubuskiego.

Lubuski Lider Biznesu to jeden z największych i najbardziej prestiżowych konkursów dla firm w województwie lubuskim. Miło nam poinformować, że GOTECH również w tym roku znalazł się wśród firm, wyróżnionych Certyfikatem.

20 Wrz 2017 / Przebudowa budynku produkcyjnego dla Faurecii Leginca

Trwają prace nad przebudową budynku produkcyjnego dla Faurecii Legnica S.A. (2) w związku z montażem linii lakierniczych w Legnicy. GOTECH rozpoczął roboty w maju 2017. Planowany termin zakończenia prac: jesień 2017.

Zakres prac obejmuje między innymi: przebudowę i nadbudowę budynku techniczno-socjalno-biurowego, adaptację budynku magazynowego do potrzeb hali produkcyjnej, konstrukcję podsuwnicową, budowę zewnętrznej instalacji gazowej i wodociągowej.

Rozwiń więcej